24.07.2019 - Gediz - Gedizim

Gedizli Yardım Severler Soma İçin Yeniden EL Ele

Gedizli Yardım Severler Soma İçin Yeniden EL Ele

Gediz Üniversitesi öğrencileri, Soma’daki maden faciasında şehit olan işçilerin aileleri için bir kez daha el ele verdi.

soma öğrenci

Öğrenciler şehit ailelerini ziyaret ederek onları unutmadıklarını her zaman onların yanında olduklarını bir kez daha hissettirerek acılarına ortak olmaya çalıştılar. Gediz Üniversitesi öğrencileri, Soma’daki maden faciasında şehit olan işçilerin aileleri için bir kez daha el ele verdi. Daha önce yardım toplayıp Soma’ya götüren, onları ziyaret edip yalnız bırakmayan duyarlı gençler, bu defa sürpriz bir program hazırladı, İzmir’e moral gezisi düzenledi.

Maden şehitlerinin çocukları, eşleri, kardeşleri ile anne ve babaları için ilk durak, İzmir Doğal Yaşam Parkı oldu. Buradaki sevimli hayvanlarla unutulmaz anlar yaşandı. Ardından şehir turu atıldı, sahilde yürüyüş yapıldı, vapurla Karşıyaka’dan Konak’a geçildi. İzmir Saat Kulesi’nin önünde hatıra fotoğrafı çektirildi, kuşlara yem verildi. Babalarını kaybeden çocukları biraz olsun güldürebilmek için lunaparka da gidildi. Acılı aileleri, Rektör Prof. Dr. Seyfullah Çevik de misafir etti. Prof. Dr. Çevik, “Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.” dedi, Gediz Üniversitesi’nin yardımsever öğrencilerine de teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ