24.07.2019 - Gediz - Gedizim

Gediz Otelleri

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin küçük ancak sevimli ve samimi illerinden birisini Kütahya’nın ilçesi olan Gediz, il merkezine yaklaşık olarak 90 km’dir. Günümüzde, yeşile hasret kaldığı düşünülürse yemyeşil bu ilçede bulunmak, sizi modern dünyanın stresinden uzaklaştıracak ve güzel günler geçirerek, adeta yenilenmenizi sağlayacaktır.

Gediz ilçesi, termal sular açısından fazlasıyla gelişmiş bir yerdir. Bünyesinde barındırdığı ılıcalara, başta çevre ilçe ve iller olmak üzere, ülkenin her yerinden gelinmektedir. Her ne kadar ilçenin nüfusu az olsa da, turistlerle beraber, oldukça artmaktadır. Ancak bu durum, Gediz’in sakinliğinden bir şey kaybettirmez ve her daim kafanızı dinlemek için kaçacağınız yerlerden biri olmaya devam etmektedir.

Gediz’de bulunan oteller, fazla yüksek ücretler istememektedir. Hijyen, güleryüz ve misafirperverlik açısından, genel olarak ülke şartlarının üzerindedir. Otellerin camlarından baktığınızda, adeta bir doğa tablosunu seyrediyor gibi hissedersiniz. Otellerin yerleşimi, daha çok ilçenin 2 kaplıcası olan Ilıca Kaplıcası ve Murat Dağı Kaplıcası etrafındadır. Ilıca kaplıcası, özel bir yönetim tarafından işletilir ve ilçe merkezine yaklaşık 15 km uzaklıktadır. Murat Dağı Kaplıcası, ormanın içerisinde olduğundan dolayı Orman Daire Müdürlüğüne aittir. İşletmesi ise; Gediz belediyesi tarafından yapılmaktadır.

Gediz ilçesi adını, Gediz nehrinden almakta olup bu nehir ilçenin su ihtiyacını karşılamanın yanında, turistlerin etrafında sıkça yürüyüş yaptığı bir yerdir.

Dinlenmek için seçiminizi Gediz’den yana yaptıysanız, otel seçimini önceden yapmanız gerekmektedir. Özellikle belli dönemlerde, oteller yoğun olduğundan ötürü, yer bulmakta sıkıntı yaşayabileceğinizi unutmamalısınız. Otel seçimi sırasında; ilk dikkat edeceğiniz otelin yeri olmalıdır. Doğa yürüyüşlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz ve ılıcalara yakın bölgelerde bulunmanız doğru olacaktır. Eğer, Gediz’de üniversiteyi okumak için bulunuyorsanız ve yurt seçimi sırasında kısa bir süre otelde kalmayı planlıyorsanız ya da üniversite eğitiminizi alan çocuklarınızı ziyaret için ilçedeyseniz, Gediz Meslek Yüksek Okuluna yakın otelleri tercih etmelisiniz. Okulun çevresindeki oteller, ılıcalar bölgesine nazaran daha uygun fiyatlı olup, imkânları da gayet iyidir. Otellerin tamamında, 24 saat sıcak su, odalarda telefon, buzdolabı, klima ve wifi gibi hizmetler mevcuttur. Gediz yolculuğunuz öncesinde, kalacağınız otele karar verip, rezervasyonunuzu yaptırırsanız, daha rahat edeceğinizi unutmamalısınız.

Gediz Termal Turizm Tesisleri ve Otelleri ulaşmak için linki kullanabilirsiniz.
http://gedizim.com/firmalar/oteller/

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ