24.07.2019 - Gediz - Gedizim

Gediz Öğrenci Yurtları

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kütahya ilinin güzide bir ilçesi olan Gediz’in yerleşik halkının nüfusu 25.000 civarındadır. Ancak gelen turistler ve öğrencilerle beraber, nüfus oranı çok daha üstlere çıkar. Yemyeşil bir ilçe olan Gediz’de Dumlupınar Üniversitesine bağlı, Gediz Meslek Yüksekokulu pazarlama, lojistik, moda tasarımı, tekstil yönetimi, sağlık bilimleri gibi oldukça önemli olan 12 programı bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca, her programın içeriğinde de farklı bölümler bulunmaktadır.

Gediz Meslek Yüksekokulu, Kütahya’nın etrafında bulunan yakın illerde bulunan pek çok öğrencinin tercihleri arasında bulunmaktadır. Verilen eğitimler, oldukça kaliteli olup, 2 yıllık yüksekokulun bitiminin ardından DGS’ye girilerek, 4 yıllık lisans eğitimine tamamlanabiliyor olması tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alıyor.

Gediz Meslek Yüksekokulunda okumak, öğrenciler için büyük bir şanstır. Yeşiller arasında geçen 2 yıl, öğrencilik yıllarıyla birleştiğinde oldukça keyifli olmaktadır. Yüksekokulun kampüsünün gelişmiş olması da bu eğlenceyi arttıracak olan etmenler arasında yer alıyor. Ancak Gediz ilçesinde, kiralık olarak fazla miktarda ev bulunmamaktadır. Bulunan evler de, öğrencilerin ihtiyacını karşılamakta yeterli kalmamaktadır. Bu nedenle, burada okuyan öğrenciler yurtlara yönelmektedir.

Gediz’de, öğrencilerin çoğunun yurtlarda kalması nedeniyle bir ilçeye göre oldukça fazla yurt bulunmaktadır. En güzel yönü de, yurtların her bütçe ve ihtiyaca göre dağılımının olması. Dilerseniz, 4-8 kişilik odalarda kalarak ücreti minimumda tutabilirsiniz. Maddi olarak, daha üst düzeye çıkabiliyorsanız tek ya da çift kişilik odaları değerlendirmeye alabilirsiniz. Yurtların birçoğunda wifi bulunması, öğrenciler için büyük avantaj. Sıcak su konusunda ise; kalacağınız yere göre değişiklik gösterebiliyor. Kimi yurtlarda sıcak su, yalnızca belli saatlerde verilirken, kimi yurtlarda 24 saat boyunca bulunmaktadır. Dışarıdan yemek yeme şansınız bulunsa da, yemek veren ya da yemek yapabileceğiniz mutfaklar bulunan yurtları tercih etmeniz sizin için büyük avantaj olacaktır.

Üniversiteye kayıt yaptırmak için Gediz’e gitmeden önce, internet üzerinizden kalabileceğinizi yurtları araştırmanız önemli bir ayrıntı. Bu yurtların bulunduğu yeri, imkânlarını öğrenerek kendiniz için bir avantaj ve dezavantaj listesi oluşturmalısınız. Bu listeye göre, kendiniz için öncelikli yurtları seçip, kayıt sırasında bu sıraya göre tüm yurtları gezerek, seçiminizi yapabilirsiniz.

Gediz Öğrenci Yurtlarına ulaşmak için linki kullanabilirsiniz.
http://gedizim.com/firmalar/ogrenci-yurtlari/

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ