24.07.2019 - Gediz - Gedizim

Gediz Meslek Yüksek Okulunda Kayıtlar Son Hız Devam Etmekte

Gediz Meslek Yüksek Okulunda Kayıtlar Son Hız Devam Etmekte

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulu’n a, 2014 2015 akademik yılı kayıtları başladı.

gedzmyoOkul Müdürü Hamdi Melih Saraoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, okulda, lojistik, pazarlama, mekatronik, Moda tasarımı, işletme yönetimi, tekstil teknolojisi, bilgisayar programcılığı, giyim üretim teknolojisi, bankacılık ve sigortacılık, tıbbi ve aromatik bitkiler, iş sağlığı ve güvenliği, muhasebe ve vergi uygulamaları bölümlerinin olduğunu söyledi.

Bu bölümlere toplam 835 yeni öğrencinin kayıt yaptıracağını belirten Saraoğlu, şunları kaydetti:

Gediz Meslek Yüksek okulu, 1992-1993 yılından bu yana eğitim öğretim faaliyetini sürdürmektedir. İş dünyasının beklentilerini karşılayacak nitelikli, becerikli, iş bulabilen, iş kurabilen donanımlı teknikerler ve meslek elemanları yetiştirerek 20’inci dönem mezunlarını vermiştir. Okulumuz, akademik alanda yeterli eğitim kadrosuyla, atölye, laboratuvar, bilişim teknolojileri donanımıyla, tamamlanmış alt yapısı ve sosyal-kültürel alanlarıyla yüksek öğretime yakışır, kampüs alanıyla yüksek tercih edilirliğini korumaktadır. Bu yıl okulumuzu kazanıp kayıt yaptıracak öğrencilerimiz, işlemlerini 01-03 Eylül tarihleri arasında yapabilecek.” –

Gediz meslek yüksek okulu sağlam eğitim kadrosu ve bilgi birikimi yüksek olan bir üniversite olarak bu eğitim öğretim yılında da öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ